Program partnerski

Zostań naszym partnerem i sprzedawaj usługi oferowane przez MANT swoim klientom

Oferujemy przejrzysty program partnerski dla firm. Jeżeli działasz w branży, w której klienci mogą byćzainteresowani naszymi usługami to propozycja współpracy jest skierowana do Ciebie. Dzięki niej każda ze stron uzyska wymierne korzyści – nowych klientów lub prowizję z wystawionych faktur.

Zostając naszym partnerem jesteś w stanie zwiększyć zyski prowadzonej przez siebie działalności, bez potrzeby ponoszenia kosztów własnych czy zmiany profilu działalności własnej firmy. To świetna forma współpracy, oparta o zasadę win-win. Zyskasz prowizję od usług związanych z tworzeniem stron i sklepów internetowych, pozycjonowania stron w wyszukiwarkach, kampaniami AdWords, content marketingiem, działaniami w social media oraz realizacją pakietów wizerunkowych.

Oferujemy usługi w ramach partnerstwa w dwóch różnych formach – jawnej i ukrytej.

  • Forma jawna – w tym modelu polecasz naszą firmę klientom. On zwracająsię z zapytaniem ofertowym do nas, ale za każdą wystawioną fakturę otrzymasz umówiony procent od kwoty na niej zawartej.
  • Forma ukryta – w tym przypadku to Twoja firma zajmuje się zawieraniem umów oraz kontaktem z klientem. My dokonujemy wyceny usług, zajmujemy się ich wykonaniem a na koniec generujemy sprawozdania. Dzięki temu modelu możliwe jest zamaskowanie podwykonawstwa przez klientem.

Nasz program partnerski kierowany jest w szczególności do:
- projektantów i twórców stron internetowych,
- agencji marketingowych i public relations,
- freelancerów,
- ekspertów z zakresu social media.

Oferujemy jasne zasady współpracy, terminowo wypłacane prowizje, regularne raporty z przeprowadzonych przez nas działań oraz możliwośćdużego zysku w krótkim czasie.

Agencja marketingu internetowego

MANT

ul. Generała Sikorskiego 71

32-540 Trzebinia, małopolskie

Polska

Telefon: (32) 442 00 07, 507 861 343

Email:

Obsługujemy klientów z całej Unii Europejskiej. W promieniu 50 km od biura firmy znajdują się m.in. takie miasta, jak: Chrzanów, Jaworzno, Krzeszowice, Mysłowice, Olkusz, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Katowice, Kraków, Tychy, Bielsko-Biała. Nasze biuro, dzięki doskonałej lokalizacji, znajduje się w zasięgu kilkudziesięciu minut dla klientów z woj. śląskiego i małopolskiego.