Firma

Pracujemy na sukces klientów od 2008 roku

Świadczymy usługi szeroko pojętego marketingu internetowego. Na rynku usług internetowych istniejemy od 1 czerwca 2008 roku. Od samego początku dostrzegamy potencjał drzemiący w tej formie promocji, ze szczególnym uwzględnieniem pozycjonowania stron internetowych w najpopularniejszej wyszukiwarce – Google. Położenie nacisku w jednym obszarze działalności pozwala nam zapewnić najwyższe standardy usług oraz kompleksowe podejście do zlecenia.

Każdy klient jest dla nas nowym wyzwaniem, do którego podchodzimy indywidualnie. Tworzymy rozwiązania szyte na miarę konkretnej firmy, aby uzyskać najlepsze efekty współpracy. W ciągu 8 lat nieprzerwanej działalności mieliśmy styczność z wieloma zleceniami od różnych podmiotów. Nasze biuro współpracowało z jednoosobowymi działalnościami, ale także z wielkimi spółkami notowanymi na GPW.

Mimo wypracowanych schematów działań stawiamy na innowacje – ciągle się doskonalimy i optymalizujemy swoje metody. Takie podejście gwarantuje wysoką efektywność podjętej pracy. Od 2008 roku do dnia dzisiejszego mieliśmy przyjemność pozycjonować ponad 1300 domem oraz 7000 słów kluczowych.

Zaufało nam wielu Klientów – potwierdzeniem solidności i kreatywności firmy MANT jest fakt, że do tej pory współpracujemy z klientami, którzy związani są z nami od początku działalności.

Agencja marketingu internetowego

MANT

ul. Generała Sikorskiego 71

32-540 Trzebinia, małopolskie

Polska

Telefon: (32) 442 00 07, 507 861 343

Email:

Obsługujemy klientów z całej Unii Europejskiej. W promieniu 50 km od biura firmy znajdują się m.in. takie miasta, jak: Chrzanów, Jaworzno, Krzeszowice, Mysłowice, Olkusz, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Katowice, Kraków, Tychy, Bielsko-Biała. Nasze biuro, dzięki doskonałej lokalizacji, znajduje się w zasięgu kilkudziesięciu minut dla klientów z woj. śląskiego i małopolskiego.