Firma

Pracujemy na sukces klientów od 2008 roku

Świadczymy usługi szeroko pojętego marketingu internetowego. Na rynku usług internetowych istniejemy od 1 czerwca 2008 roku. Od samego początku dostrzegamy potencjał drzemiący w tej formie promocji, ze szczególnym uwzględnieniem pozycjonowania stron internetowych w najpopularniejszej wyszukiwarce – Google. Położenie nacisku w jednym obszarze działalności pozwala nam zapewnić najwyższe standardy usług oraz kompleksowe podejście do zlecenia.

Każdy klient jest dla nas nowym wyzwaniem, do którego podchodzimy indywidualnie. Tworzymy rozwiązania szyte na miarę konkretnej firmy, aby uzyskać najlepsze efekty współpracy. W ciągu 8 lat nieprzerwanej działalności mieliśmy styczność z wieloma zleceniami od różnych podmiotów. Nasze biuro współpracowało z jednoosobowymi działalnościami, ale także z wielkimi spółkami notowanymi na GPW.

Mimo wypracowanych schematów działań stawiamy na innowacje – ciągle się doskonalimy i optymalizujemy swoje metody. Takie podejście gwarantuje wysoką efektywność podjętej pracy. Od 2008 roku do dnia dzisiejszego mieliśmy przyjemność pozycjonować ponad 1300 domem oraz 7000 słów kluczowych.

Zaufało nam wielu Klientów – potwierdzeniem solidności i kreatywności firmy MANT jest fakt, że do tej pory współpracujemy z klientami, którzy związani są z nami od początku działalności.

 • 2016
 • 2016... Grudzień 2016 rok

  Mijający rok, to rok pełen pracy i nowych rozwiązań. Wprowadziliśmy do oferty firmy nowe usługi, m.in. pakiety wizerunkowe, które bardzo szybko zyskały wiele pozytywnych opinii i klientów. Znacznie powiększyliśmy liczbę klientów oraz nawiązaliśmy współpracę B2B z kilkoma firmami. Nadchodzący rok to kolejne wyzwania, nowi klienci, nowe osoby w firmie.

 • 2015
 • 2015... Grudzień 2015 rok

  Rok 2015 kończymy w bardzo dobrych nastrojach, co prawda nie udaje się przekroczyć zakładanych 1000 obsługiwanych domen, ale wyniki są rewelacyjne! Końcówka roku przynosi kolejne miejsce pracy w firmie.

 • 2014
 • Obsługujemy 500 domen Sierpień 2014 rok

  Przekraczamy granicę 500 pozycjonowanych domen, ponad 4000 słów kluczowych

 • 2013
 • Przeprowadzka! 01 kwietnia 2013 rok

  Rozwijamy się! Realizujemy co raz więcej zleceń związanych z marketingiem internetowym. Potrzebujemy więcej powierzchni biurowej, wyższego standardu. Przeprowadzamy się do budynku biurowego w Trzebini.

 • 2011
 • Obsługujemy 100 domen Luty 2011 rok

  Pozycjonujemy w wyszukiwarce Google 100 domen, około 600 słów kluczowych.

 • 2009
 • Pierwsze miejsca pracy Styczeń 2009

  Do tego czasu współpracowaliśmy z copywriterami, programistami oraz grafikami na zasadzie pracy zdalnej. Rosnąca ilość zleceń oraz podpisywanych umów na pozycjonowanie stron internetowych uniemożliwia dalsze funkcjonowanie na tej zasadzie.

 • Rok działalności! 01 czerwca 2009

  Świętujemy pierwszy rok działalności na rynku usług internetowych. Przez ten czas wykonaliśmy kilkanacie stron internetowych, nawiązaliśmy współpracę z dużym portalem informacyjnym który w całości przebudowaliśmy. Obsługujemy pod kątem pozycjonowania kilkanaście domen.

 • 2008
 • Pierwsze projekty pod marką MANT Sierpień 2008 rok

  Kończymy pierwsze projekty realizowane pod marką MANT, w międzyczasie pozyskujemy klientów na kolejne realizacje oraz pozycjonowanie.

 • Powstanie firmy MANT 01 czerwca 2008 rok

  Rozpoczynamy działalność pod firmą MANT. Podstawową usługą, którą oferujemy klientom jest pozycjonowanie, decyduje się jednak na rozszerzenie oferty o projektowanie stron internetowych. Siedziba firmy mieści się w Chrzanowie przy ulicy Oświęcimskiej.

 • 2007-2005
 • W 2005 roku Mateusz Król (założyciel firmy) rozpoczął przygodę z pozycjonowaniem. Rozpoczyna pogłębianie wiedzy na temat pozycjonowania w wyszukiwarce Google, przeprowadza testy oraz rozpoczyna budowę zaplecza. Z każdym miesiącem uzyskiwane są co raz lepsze efekty. W międzyczasie pojawiają się pierwsi klienci. W ten sposób dochodzimy do 2007 roku w którym zapada decyzja o utworzeniu firmy.

Agencja marketingu internetowego

MANT

ul. Generała Sikorskiego 71

32-540 Trzebinia, małopolskie

Polska

Telefon: (32) 442 00 07, 507 861 343

Email:

Obsługujemy klientów z całej Unii Europejskiej. W promieniu 50 km od biura firmy znajdują się m.in. takie miasta, jak: Chrzanów, Jaworzno, Krzeszowice, Mysłowice, Olkusz, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Katowice, Kraków, Tychy, Bielsko-Biała. Nasze biuro, dzięki doskonałej lokalizacji, znajduje się w zasięgu kilkudziesięciu minut dla klientów z woj. śląskiego i małopolskiego.